Agenda Items:


Totaal aantal deelnemers: 39

Kees Hoeks
De Ploeg 9, Hapert, c.hoeksvanluffelen@upcmail.nl
(0497) 38 44 34 / 06 51 63 24 38

Van de rit een GPX bestand geplaatst op de site onder GPS ritten. Voor het geval dat je wilt doorkachelen en/of als eerste aan de snert wilt zitten.

Joke de Looff
De Voort 13, Hapert, zwemcoachjufjoke@gmail.com
(0497) 38 40 14 /

Jan Vervest
De Muilen 12, Netersel, jansvervest@hotmail.com
(0497) 36 05 33 / 06 53 57 70 92

Peter van Limpt
Het Vonderke 3, Hoogeloon, p.limpt2@upcmail.nl
(0497) 68 24 47 / 06 11 53 03 79

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Harrie Schoondermark
Molenstraat 18, Hapert, h.schoondermark@gmail.com
(0497) 38 71 81 / 06 23 75 61 36

Frans Geraerts
Molenstraat 6, Hapert, f.geraerts63@upcmail.nl
/ 06 54 25 47 31

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Marcel Fleerakkers
Antoon Schildersstraat 4, Hapert, marcelfleerakkers@gmail.com
/ 06 40 39 73 30

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Henk van Dingenen
De Wijer 32, Hapert, h.vandingenen@chello.nl
(0497) 38 63 84 / 06 53 47 05 04

Stefan Raaijmakers
De Wiek 18, Hapert, stefan127127@gmail.com
/ 06 43 29 81 84

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Henri Luijten
De Kuil 54, Hapert, deluijtjes@upcmail.nl
(0497) 38 79 94 / 06 23 76 01 47

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Erwin Rijkers
Molenstraat 14, Hapert, e.rijkers@chello.nl
/ 06 47 18 70 41

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Jos Huijbers
Nieuwstraat 2 A, Hapert, joshuijbers@upcmail.nl
(0497) 38 85 75 / 06 10 92 49 47

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Harrie Geraerts
Het Nieveld 1, Casteren, habegeraerts@chello.nl
(0497) 68 19 47 / 06 40 17 45 58

Ton Jansen
Lodewijk van Deyssellaan 12, Bladel, a.jansen29@chello.nl
(0497) 38 10 24 / 06 13 86 52 29

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Gitte Snellen
De Haecken 1, Bladel, gkmsnellen@gmail.com
(0497) 38 79 03 / 06 28 10 56 82
Ik heb geen vervoer en zou graag met iemand meerijden.

Wil van der Hamsvoord
Breestraat 20 A, Hoogeloon, wilvanderhamsvoord@hotmail.com
(0497) 68 20 81 / 06 38 25 74 78

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Marcel de Kroon
Kalverekker 13, Bladel, skippy-downunder@hotmail.com
/ 06 29 39 13 84

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Stephan Janssen
Zanger 7, Eersel, steph0610.janssen@gmail.com
(0497) 51 95 16 / 06 23 36 90 67

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Jolande Claassen
De Voort 10, Hapert, jolandeclaassen@gmail.com
(0497) 38 76 31 / 06 30 63 14 93

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Patrick Pijnenburg
Gozelinusbocht 54, Bladel, p.pijnenburgvanderheijden@upcmail.nl
(0497) 38 75 29 / 06 51 12 82 12

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Mark van den Boomen
Mosstraat 42, Lommel, mark.van.den.boomen@telenet.be
0032 11 552 699 / 06 53 74 15 25

Marc Bogers
Akkerwinde 5, Hapert, marcbogers@chello.nl
(0497) 38 50 02 / 06 52 06 19 92

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Wim Wouters
De Kuil 44, Hapert, wgw@wimwouters.nl
/ 06 53 61 87 29

Huub Claassen
De Voort 10, Hapert, huubclaassen@gmail.com
(0497) 38 76 31 / 06 12 96 55 71

Ruud Rijkers
Venweg 8, Hapert, ruudrijkers@hotmail.com
/ 06 50 73 75 93

Harry Schaars
Heeleind 14 A, Bladel, schaarsharry@gmail.com
(0497) 36 05 03 / 06 53 41 23 75

Raoul Hens
Markt 17, Eersel, r.hens@me.com
(0497) 38 84 50 / 06 15 01 55 15

Hans Wouters
Hoefblad 38, Hapert, hoefblad1@kpnmail.nl
(0497) 38 80 15 / 06 12 09 75 08

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Harrie Coppens
De Lend 42, Reusel, harriecoppens@upcmail.nl
(0497) 64 13 80 / 06 10 73 39 35

Ad Saris
Hapertseweg 1, Duizel, ad.saris@hapert.com
(0497) 51 81 44 / 06 52 69 80 70

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Boris Maas
Lupine 9, Eersel, borismaas2001@gmail.com
/ 06 38 27 18 13

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Wilbert Groenen
Boogschutter 5, Hapert, wilbertgroenen@upcmail.nl
/ 06 11 04 25 86

Arno Kolen
Casterseweg 9, Hoogeloon, arno@charcoal.nl
(0497) 33 61 77 / 06 54 36 83 95

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Theo van den Borne
Zeegstraat 23, Reusel, theovandenborne@chello.nl
(0497) 64 33 50 / 06 10 22 28 80
Ik heb eigen vervoer.
Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Astrid Moeskops
De Korte Vore 7, Bladel, astridmoeskops@gmail.com
/ 06 23 74 39 90

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Gust Geraerts
De Kuil 39, Hapert, a.geraerts5@chello.nl
(0497) 38 40 23 / 06 53 42 12 69
Ik heb eigen vervoer.
Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Henk Brekoo
Sondervick 100, Veldhoven, h.brekoo@upcmail.nl
(040) 251 24 08 / 06 39 51 57 90

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Frans Bruininx
Grotenekker 14, Reusel, fransbruininx@gmail.com
(0497) 64 34 99 / 06 54 67 34 68
Ik heb geen eigen vervoer.
Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Johan Hooijen ----- Kledingmeester
Antoon van der Heijdenstraat 3, Hapert, hooijen@gmail.com
(0497) 38 40 17 / 06 52 56 27 35


Afmeldingen:
Dave de Laat
Ik moet helaas werken, Open Dag Pius X Veel plezier!

Ernst Snellen
Veul plezier mee zun alle. Eet smakelijk (zoals ieder jaar!)

Gonneke van Zutphen

Gustaaf van Uijthoven

Thijs Vrijsen

WORD LID !

info@twchapert.nl
Privacyverklaring

Bent u al lid? Dan kunt u nu
bovenaan of hier inloggen!