Agenda Items:


Totaal aantal deelnemers: 45

Harrie Coppens
De Lend 42, Reusel, harriecoppens@upcmail.nl
(0497) 64 13 80 / 06 10 73 39 35

Jolande Claassen
De Voort 10, Hapert, jolandeclaassen@gmail.com
(0497) 38 76 31 / 06 30 63 14 93

Wim Schellekens
Heeleind 39, Bladel, wjschel@telfort.nl
(0497) 38 38 33 / 06 17 99 48 02

Ernst Snellen
De Haecken 1, Bladel, ernstoplocatie@gmail.com
(0497) 38 79 03 / 06 12 98 07 56

Hans de Gouw-----------Webmaster
Heeleind 73, Bladel, h.degouw@gmail.com
(0497) 38 40 71 / 06 43 13 77 88

Stefan Raaijmakers
De Wiek 18, Hapert, stefan127127@gmail.com
/ 06 43 29 81 84

Patrick Pijnenburg
Gozelinusbocht 54, Bladel, p.pijnenburgvanderheijden@upcmail.nl
(0497) 38 75 29 / 06 51 12 82 12

Luc Cools
Kalverekker 15, Bladel, c.coolshuybregts@chello.nl
(0497) 38 81 71 / 06 13 06 73 73

Frans Geraerts
Molenstraat 6, Hapert, f.geraerts63@upcmail.nl
/ 06 54 25 47 31

Raoul Hens
Markt 17, Eersel, r.hens@me.com
(0497) 38 84 50 / 06 15 01 55 15

Wim Wouters
De Kuil 44, Hapert, wgw@wimwouters.nl
/ 06 53 61 87 29

Coos van der Heijden
Vessemseweg 28, Hoogeloon, vanderheijdencoos@gmail.com
(0497) 68 17 73 / 06 11 45 70 03

Dave de Laat
Kalverekker 23, Bladel, davedelaat@hotmail.com
/ 0648334115

Geert-Jan Willems
Hoofdstraat 74 B, Hoogeloon, gj@willemsbc.nl
/ 06 14 00 32 89

Gitte Snellen
De Haecken 1, Bladel, gkmsnellen@gmail.com
(0497) 38 79 03 / 06 28 10 56 82
Ik heb geen vervoer en zou graag met iemand meerijden.
Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Huub Claassen
De Voort 10, Hapert, huubclaassen@gmail.com
(0497) 38 76 31 / 06 12 96 55 71

Stephan Janssen
Zanger 7, Eersel, steph0610.janssen@gmail.com
(0497) 51 95 16 / 06 23 36 90 67

Peter Heerings
Markstraat 9, Bladel, p.heerings@vinance.nl
(0497) 38 79 79 / 06 51 36 23 95

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Harrie Schoondermark
Molenstraat 18, Hapert, h.schoondermark@gmail.com
(0497) 38 71 81 / 06 23 75 61 36

Ruud Fiers
Sengelsbroeksestraat 44, Luyksgestel, ruud.fiers@brabantwater.nl
/ 06 53 69 16 15

Bert Antonius
Markt 21, Hapert, a.antonius1@chello.nl
(0497) 38 20 08 / 06 22 23 75 58

Gust Geraerts
De Kuil 39, Hapert, a.geraerts5@chello.nl
(0497) 38 40 23 / 06 53 42 12 69

Joris van Hees
De Wiek 22, Hapert, vanhees21@hotmail.com
(0497) 38 04 54 / 06 42 09 29 96

Frans Kaethoven
Breestraat 9, Hoogeloon, fkaet@xs4all.nl
/ 06 22 79 94 58

Wilbert Groenen
Boogschutter 5, Hapert, wilbertgroenen@upcmail.nl
/ 06 11 04 25 86

Theo Panken
Doolandweg 51, Bladel, theo.panken@hotmail.com
(0497) 38 51 90 / 06 23 24 16 49

Jos Huijbers
Nieuwstraat 2 A, Hapert, joshuijbers@upcmail.nl
(0497) 38 85 75 / 06 10 92 49 47

Wilbert Nagtzaam
Het Kaar 50, Hapert, w.nagtzaam@chello.nl
/ 06 55 81 66 45

Harry Schaars
Heeleind 14 A, Bladel, schaarsharry@gmail.com
(0497) 36 05 03 / 06 53 41 23 75

Theo Boormans
Casterseweg 13, Hoogeloon, t.boormans@chello.nl
(0497) 68 16 62 / 06 53 53 47 83

Ton Antonis
Binnenweg 6, Bladel, ton.antonis@gmail.com
(0497) 38 78 04 / 06 53 78 01 83
Ik heb eigen vervoer.

Wim Wouters (Lindenstraat)
Lindenstraat 40, Hapert, w_wouters@hetnet.nl
(0497) 38 27 28 / 06 51 12 08 80

Martien Smetsers
Dyckmeesterstraat 18, Hoogeloon, martinsmetsers42@gmail.com
(0497) 68 12 63 /

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Ton Jansen
Lodewijk van Deyssellaan 12, Bladel, a.jansen29@chello.nl
(0497) 38 10 24 / 06 13 86 52 29

John van de Ven
Corvus 46, Hapert, Ven.jansen@chello.nl
(0497) 38 70 77 / 06 44 35 18 78

Johan Hooijen ----- Kledingmeester
Antoon van der Heijdenstraat 3, Hapert, hooijen@gmail.com
(0497) 38 40 17 / 06 52 56 27 35

Ben Kolen
Ericastraat 21, Bladel, bernard.kolen@gmail.com
(0497) 38 58 05 /

Marcel van de Westelaken
Wijereind 5, Hapert, marcel.westelaken@upcmail.nl
/ 06 12 20 69 72

Bouke van Spreeuwel
`t Heike 4, Reusel, bvanspreeuwel@boukesport.nl
/ 06 22 90 47 22

Marcel de Kroon
Kalverekker 13, Bladel, skippy-downunder@hotmail.com
/ 06 29 39 13 84

Ad Saris
Hapertseweg 1, Duizel, ad.saris@hapert.com
(0497) 51 81 44 / 06 52 69 80 70

Peter van Rens
De Haecken 29, Bladel, pvanrens@upcmail.nl
(0497) 33 02 00 / 06 51 43 43 55

Cees van de Zande
Prins Bernhardstraat 29, Bladel, cees@teamplayers.nu
/ 06 51 89 46 83

Henk van Dingenen
De Wijer 32, Hapert, h.vandingenen@chello.nl
(0497) 38 63 84 / 06 53 47 05 04

Ruud Rijkers
Venweg 8, Hapert, ruudrijkers@hotmail.com
/ 06 50 73 75 93


Afmeldingen:
Annemieke Stas-Lauwers

Astrid Moeskops

Bart van Helvoirt
op Dinsdag heb ik een cursus dus ik laat verstek gaan

Bart van der Heijden

Carleen Baas
Helaas kunnen Twan Castelijns en ik er niet bij zijn. Een goede vergadering gewenst.

Dirk Ubbink

Dirk van Dingenen

Erwin Rijkers

Frank Kennis

Gonneke van Zutphen

Gustaaf van Uijthoven
Helaas. Zit te ver weg om terug te komen.

Hans Wouters

Henk Brekoo

Henri Swaanen

Jan Vervest
Ben helaas verhinderd

Jean-Paul van Ham

Jo Brans
Helaas kan ik er niet zijn.

Joke de Looff

Jos van Gool

Kees Hoeks

Manon Smetsers

Marcel Fleerakkers

Mark Geraerts

Mark van den Boomen

Noud van der Sanden

Perry van Geloven

Thijs Vrijsen
helaas door de wind verhinderd

Ton van Kessel
Succes met de voorbereiding en een vruchtbare vergadering toegewenst !!

Toon Castelijns

WORD LID !

info@twchapert.nl
Privacyverklaring

Bent u al lid? Dan kunt u nu
bovenaan of hier inloggen!