Agenda Items:


Totaal aantal deelnemers: 31

Harrie Coppens
De Lend 42, Reusel, harriecoppens@upcmail.nl
(0497) 64 13 80 / 06 10 73 39 35

Huub Claassen
De Voort 10, Hapert, huubclaassen@gmail.com
(0497) 38 76 31 / 06 12 96 55 71

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Joke de Looff
De Voort 13, Hapert, zwemcoachjufjoke@gmail.com
(0497) 38 40 14 /

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Harrie Geraerts
Het Nieveld 1, Casteren, habegeraerts@chello.nl
(0497) 68 19 47 / 06 40 17 45 58

Ernst Snellen
De Haecken 1, Bladel, ernstoplocatie@gmail.com
(0497) 38 79 03 / 06 12 98 07 56

Frans Geraerts
Molenstraat 6, Hapert, f.geraerts63@upcmail.nl
/ 06 54 25 47 31

Peter van Limpt
Het Vonderke 3, Hoogeloon, p.limpt2@upcmail.nl
(0497) 68 24 47 / 06 11 53 03 79

Johan Hooijen ----- Kledingmeester
Antoon van der Heijdenstraat 3, Hapert, hooijen@gmail.com
(0497) 38 40 17 / 06 52 56 27 35

Ruud Rijkers
Venweg 8, Hapert, ruudrijkers@hotmail.com
/ 06 50 73 75 93

Dave de Laat
Kalverekker 23, Bladel, davedelaat@hotmail.com
/ 0648334115

Stephan Janssen
Zanger 7, Eersel, steph0610.janssen@gmail.com
(0497) 51 95 16 / 06 23 36 90 67

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Erwin Rijkers
Molenstraat 14, Hapert, e.rijkers@chello.nl
/ 06 47 18 70 41

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Harrie Schoondermark
Molenstraat 18, Hapert, h.schoondermark@gmail.com
(0497) 38 71 81 / 06 23 75 61 36

Coos van der Heijden
Vessemseweg 28, Hoogeloon, vanderheijdencoos@gmail.com
(0497) 68 17 73 / 06 11 45 70 03

Peter Heerings
Markstraat 9, Bladel, p.heerings@vinance.nl
(0497) 38 79 79 / 06 51 36 23 95

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Jeroen Fiers
Neterselseweg 3, Bladel, jeroen@fiersinstallatietechniek.nl
(0497) 38 83 33 / 06 53 47 13 34

Ad Saris
Hapertseweg 1, Duizel, ad.saris@hapert.com
(0497) 51 81 44 / 06 52 69 80 70

Ad Rijkers
Mars 1, Hapert, adrijkers@hotmail.com
(0497) 38 38 47 / 06 83 66 20 18

Geert-Jan Willems
Hoofdstraat 74 B, Hoogeloon, gj@willemsbc.nl
/ 06 14 00 32 89

Racefiets (wanneer het droog is)

Marcel Veron
Horizon 11, Bladel, marcelveron@upcmail.nl
/ 06 51 25 09 89

Gust Geraerts
De Kuil 39, Hapert, a.geraerts5@chello.nl
(0497) 38 40 23 / 06 53 42 12 69

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Wim Schellekens
Heeleind 39, Bladel, wjschel@telfort.nl
(0497) 38 38 33 / 06 17 99 48 02

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Peter van Rens
De Haecken 29, Bladel, pvanrens@upcmail.nl
(0497) 33 02 00 / 06 51 43 43 55
Ik heb eigen vervoer.
Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Wim Wouters (Lindenstraat)
Lindenstraat 40, Hapert, w_wouters@hetnet.nl
(0497) 38 27 28 / 06 51 12 08 80
Ik heb eigen vervoer.
Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Wim Wouters
De Kuil 44, Hapert, wgw@wimwouters.nl
/ 06 53 61 87 29

Patrick Pijnenburg
Gozelinusbocht 54, Bladel, p.pijnenburgvanderheijden@upcmail.nl
(0497) 38 75 29 / 06 51 12 82 12

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Astrid Moeskops
De Korte Vore 7, Bladel, astridmoeskops@gmail.com
/ 06 23 74 39 90

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Henk van Dingenen
De Wijer 32, Hapert, h.vandingenen@chello.nl
(0497) 38 63 84 / 06 53 47 05 04

Wilbert Nagtzaam
Het Kaar 50, Hapert, w.nagtzaam@chello.nl
/ 06 55 81 66 45
Ik heb eigen vervoer.

Jolande Claassen
De Voort 10, Hapert, jolandeclaassen@gmail.com
(0497) 38 76 31 / 06 30 63 14 93

Ik kom naar het vertrekpunt van de club

Cees van de Zande
Prins Bernhardstraat 29, Bladel, cees@teamplayers.nu
/ 06 51 89 46 83

Ik kom naar het vertrekpunt van de club


Afmeldingen:
Kees Hoeks

Peter Roos
Gekneusde ribben werken nog niet mee

Raoul Hens

Thijs Vrijsen

Wilbert Groenen

WORD LID !

info@twchapert.nl
Privacyverklaring

Bent u al lid? Dan kunt u nu
bovenaan of hier inloggen!